Już dziś, 31 stycznia 2017 r. uruchomiliśmy Bazę Twórców Zieleni – wyszukiwarkę firm i specjalistów z branży architektury krajobrazu i ogrodnictwa.

Baza powstała, aby pomóc osobie zainteresowanej założeniem ogrodu w szybkim dotarciu do firmy, która rzeczywiście działa na rynku i jest przygotowana na kontakt z klientem. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na przejrzystość budowania bazy – nie korzystamy z gotowych baz dostępnych w GUS czy COIG, w których dane bywają nieaktualne, ale bezpośrednio kontaktujemy się z każdą firmą, by mieć 100% sprawdzone informacje. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Baza Twórców Zieleni zyska zaufanie w sieci, ponieważ użytkownik nigdy nie natknie się na nieistniejącą firmę lub na nieprzygotowaną osobę.

malgorzata_stula

Aby wyszukać specjalistę z okolicy, który wykona lub zaprojektuje ogród, należy wejść na stronę: http://bazatworcowzieleni.mygreenspace.pl , a następnie wybrać swoje województwo. Lista przedstawia firmy wraz z krótkim opisem ich specjalności, lokalizacją oraz odnośnikiem do strony.

Baza dziś posiada 191 sprawdzonych kontaktów z całej Polski i jest otwarta na kolejne zgłoszenia.

Spośród osób, które wspierały nas przed premierą Bazy swoim udziałem w wydarzeniu na Facebooku, wylosowaliśmy trzy, które otrzymają Pakiet Maxi MyGreenSpace na miesiąc (+ 2 tygodnie trial).

Oto szczęśliwcy:

1. Daria Kubiak

2. Kasia Blitek

3. Ale Drzewa

Prosimy wygranych o zgłoszenie się po odbiór nagrody przesyłając swój adres email w wiadomości na Facebooku (Nasza Strona Facebook)

——————————–

Zapraszamy na nasze social media Facebook, Google +, Pinterest oraz Twitterze. Znajdziecie tam informacje o naszych działaniach i projektach, oraz garść ogrodowych inspiracji, które przydadzą się Wam podczas projektowania ogrodów.

 

Pozdrawiamy!

Zespół MyGreenSpace

 


Komentarze

  1. Jakob pisze:

    szkoda, że mi się nie udało :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>