Drodzy użytkownicy MyGreenSpace!

Poniżej przedstawiamy instrukcję zakładania konta i logowania się do aplikacji MyGreenSpace przy użyciu płyty dołączonej do Gazety Wyborczej.

 WAŻNE: rejestracja przy użyciu płyty dołączonej do Gazety Wyborczej umożliwia założenie konta w pakiecie Optimum na okres 6 miesięcy całkowicie za darmo. Przez ten czas nie ponoszone są żadne koszty korzystania z aplikacji MyGreenSpace. Po tym czasie jest możliwość przedłużenia konta poprzez wykupienie pakietu. Jeśli nie zdecydujemy się na wykupienie pakietu po 6 miesiącach, konto wygasa i jest nieaktywne. Nie ponosicie Państwo żadnych zobowiązań w związku z aktywacją konta w aplikacji MyGreenSpace.

Poniżej instrukcja rejestracji w aplikacji MyGreenSpace:

1. Po włożeniu płyty do komputera, otwórz folder z płytą. Aby założyć konto w MyGreenSpace, wybierz „Zaloguj się do programu MyGreenSpace”, następnie kliknij „Przejdź do programu.”
W ten sposób przechodzimy do strony rejestracji, która wygląda tak:

projektowanie_ogrodów

Wpisz e-mail, hasło oraz kod promocyjny z płyty CD, który znajduje się na płycie. Następnie zaakceptuj regulamin oraz kliknij „Załóż konto”.

2. Pojawia się panel główny naszego konta, w którym widzimy dostępne funkcje dla tego pakietu.
Aby się wylogować kliknij w rozwijane menu w prawym górnym rogu i wybierz „Wyloguj się”.

projekt_ogrodu

3. Po zarejestrowaniu mamy już utworzone konto w aplikacji MyGreenSpace. Żeby się zalogować na swoje konto wejdź na stronę http://mygreenspace.pl/. Na górze znajduje się zakładka „Zaloguj się”.

projektowanie_ogrodów_wrocław

4.  Wpisz e-mail i hasło podany przy rejestracji. Kliknij „ZALOGUJ” i gotowe!:)

ogród_przydomowy

 

 

Jeśli nadal masz problem z rejestracją, zadzwoń do nas: tel: +48 71 758 00 42.

Pozdrawiamy!                                                                                                                                                                 Zespół MyGreenSpace


Komentarze

  1. Ewa pisze:

    Przydatne informacje. Dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>