Czy pamiętacie, że Małgorzata Stuła została wybrana jedną z 30 Kreatywnych Wrocławia, właśnie za stworzenie aplikacji i portalu MyGreenSpace?

Z tej okazji, na zaproszenie Pani Arletty Ziemian z Browaru Stu Mostów, w minioną środę odbyło spotkanie, na którym Małgorzata opowiedziała skromnie o sobie, o portalu i o planach na przyszłość. Impreza była dobrym pretekstem do podsumowania sezonu z Partnerami z Wrocławia i okolic, nie zabrakło także specjalistów zainteresowanych współpracą z nami, którzy niebawem zasilą Sieć eWykonawców MyGreenSpace.

Małgorzata Stuła: Dziękuję Arlecie Ziemian za zaproszenie na prelekcje. Dziękuję Mai Nadgrodkiewicz i Agacie Grochowskiej za wsparcie :) Dziękuję wszystkim naszym Partnerom za mile spędzony czas :)

Krótka Fotorelacja:

browar_stu_mostow_wroclaw

Fot. Dobre piwo z Browaru Stu Mostów we Wrocławiu.

browar_stu_mostowFot.2 Wesoła ekipa zza baru.

 

malgorzata_stulaFot. 3 Małgorzata Stuła w trakcie prezentacji.
stula_malgorzata
Fot. 4 Małgorzata Stuła dalej prezentuje.

mygreenspace_browar_stumostow

Fot.5 Codziennie wdrażamy nowe modele 3D roślin!

 

stula_mygreenspace

Fot. 6 Małgorzata Stuła – jedna z 30 Kreatywnych Wrocławia.

agata_grochowskaFot. 7 Małgorzata zaprezentowała sylwetki dwóch członkiń Zespołu MyGreenSpace. Na zdjęciu: prezentacja Agaty Grochowskiej, autorki modeli 3D roślin w aplikacji mygreenspace.pl .

maja_nadgrodkiewiczFot. 8 Maja Nadgrodkiewicz (odpowiedzialna m.in. za marketing) cieszy się z sukcesów Małgorzaty i firmy :)

mygreenspace_browar_stu_mostowFot. 9 Pozdrawiamy gości obecnych na prelekcji.

30kreatywnych_browar_stu_mostowFot.10 Zespół MyGreenSpace w towarzystwie Partnerów oraz organizatorki spotkania, p. Arletty Ziemian.

30_kreatywnych_browar_stu_mostowFot.11 Dziękujemy wszystkim za spotkanie! :)

Zdjęcia: Agata i Maja.

Pamiętajcie, że jesteśmy też na: Facebook’u, Google +, Pinterest oraz Twitterze. Zapraszamy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>