27 i 28 kwietnia odbędzie się III Kongres Explory “Innowacje w Przestrzeni”.

małgorzata_stuła_kongres_explory

Fot. 1 Goście i prelegenci kongresu.

 

Impreza ma na celu przedstawienie sylwetek osób, które z powodzeniem łączą naukę z biznesem, wprowadzają innowacyjne rozwiązania i potrafią komercjalizować swoje pomysły. Trzeci kongres poświęcony jest tym ekspertom/naukowcom/biznesmenom i wizjonerom, których praca lub badania związane są z przestrzenią.

Gościem tegorocznego panelu dyskusyjnego, obok m.in. Olgi Malinkiewicz, Christopha Fahle, Rafała Dutkiewicza, czy Macieja Potockiego, będzie właścicielka i autorka MyGreenSpace – Małgorzata Stuła.

28 kwietnia Małgorzata Stuła będzie uczestniczyć w panelu zatytułowanym „Zielona innowacja, czyli współpraca zaawansowanej technologii z naturą.’’

małgorzata_stuła_mygreenspace

Fot. 2. Małgorzata Stuła – autorka MyGreenSpace i właścicielka serwisu. Akredytowany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, doradca rolny: http://twojdoradcarolny.pl/ .

Oto, jak zapowiada to wystąpienie Organizator:

“Z jednej strony dostrzegamy wszechobecną digitalizację rzeczywistości. Nasze życie przenosi się za ekrany tabletów i iphon’ów. Z drugiej jednak coraz modniejsze stają się postawy proekologiczne. Coraz popularniejsze innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój zieleni dookoła nas. Dzisiaj innowacyjny budynek, to ten z materiałów z odzysku. A popularne aplikacje to te, pomagające dobrać rośliny do naszego osobistego ogrodu. […] Aplikacja „My green space“ pomoże ci w zaprojektowaniu ogrodu, bez względu na to, czy dysponujesz  działką, balkonem czy też zaledwie parapetem. To zaledwie kilka przykładów, które dowodzą, że współczesna technologia myśli ekologicznie!”

Kongres Explory to jedyne w swoim rodzaju, prestiżowe wydarzenie, które gromadzi tak wielu znakomitych naukowców, przedsiębiorców i start’upowców.

Aby zostać słuchaczem Kongresu, należy zarejestrować się na stronie: http://kongres.explory.pl/ .

 


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>