Archiwum miesiąca: Wrzesień 2016

Do aplikacji MyGreenSpace importowaliśmy nowe odmiany pięknych klonów o niesamowicie dekoracyjnych liściach

Klon jawor ‘Brilliantissimum’ / Acer pseudoplatanus ‘Brilliantissimum’

Klon jawor ‚Esk Sunset’ / Acer pseudoplatanus ‚Esk Sunset’

 

Klon jawor ‘Leopoldii’ / Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’

więcej »

W aplikacji MyGreenSpace pojawiło się mnóstwo nowych modeli drzew

Z przyjemnością prezentujemy drzewa liściaste tj: brzoza, robinia, klony.

 

Brzoza brodawkowata ‚Youngii’ / Betula pendula ‚Youngii’ (w naturalnej formie)

 

Robinia akacjowa ‚Umbraculifera’/ Robinia pseudoacacia ‚Umbraculifera’

 

Klon czerwony Red Sunset ‘Franksred’ / Acer […]

więcej »

Pora na kolejny gatunek sosny. W naszej aplikacji mamy dwie modele tego gatunku: sosnę wejmutkę (Pinus strobus) oraz sosnę wejmutkę ‚Pendula’ (Pinus strobus ‘Pendula’).

Popularny gatunek sosny, często spotykany w naszych ogrodach przydomowych. Roślina charakterystyczna ze względu na swoje pęczki długich, miękkich i wiotkich igieł. Młode okazy maja ładny stożkowaty pokrój, z wiekiem […]

więcej »

W tym tygodniu wykonaliśmy i  importowaliśmy do aplikacji MyGreenSpace 25 modeli roślin: wawrzyn właściwy, winorośl właściwa, pięknotka Bodiniera, Języczka Przewalskiego, Turzyca Morrowa oraz różaneczniki.

Zobaczcie poniżej jak wyglądają te rośliny w naszej aplikacji w widoku 3D:

Wawrzyn szlachetny / Laurus nobilis Winorośl właściwa krzew / Vitis vinifera Pięknotka Bodiniera ‚Profusion’ / Callicarpa bodinieri […]

więcej »

Wczoraj KLIK prezentowaliśmy modele różaneczników z grupy różaneczników wielkokwiatowych, które wgraliśmy do aplikacji MyGreenSpace Dzisiaj do aplikacji poszły kolejne różaneczników z różnych grup. Przy okazji objaśniamy różnice pomiędzy poszczególnymi grupami tych roślin.

Różaneczniki z grupy różaneczników wielkokwiatowych o dużych liściach i kwiatach. Krzewy mogą dorastać od 1 do 3 m wys. Preferują półcieniste, a […]

więcej »

Cały czas rozbudowujemy bazę roślin w aplikacji MyGreenSpace. Niedawno wykonaliśmy i wgraliśmy do aplikacji mnóstwo odmian cudownych różaneczników  Idealnie nadają się do wszystkich typów ogrodów przydomowych, ogrodów skalnych oraz wrzosowisk. Są lubiane ze względu na zimozielone, błyszczące liście oraz za bujnie kwitnące i przepiękne kwiaty w wielu różnych kolorach.

 

Różaneczniki z grupy różaneczników […]

więcej »

W aplikacji MyGreenSpace pojawiły się nowe modele roślin: winorośl, wawrzyn, pięknotka, języczka oraz turzyca Morrowa.

Winorośl właściwa krzew / Vitis vinifera

Wawrzyn szlachetny / Laurus nobilis

Pięknotka Bodiniera ‚Profusion’ / Callicarpa bodinieri ‚Profusion’

Języczka […]

więcej »

W dzisiejszym artykule przedstawiamy kolejne dwie sosny, które mogą być atrakcyjną ozdobą naszych ogrodów przydomowych. Pamiętajcie, że wszystkie prezentowane przez nas sosny znajdują się w aplikacji MyGreenSpace i możecie je wykorzystać w projektowaniu ogrodów.

Pora na sosnę karłową ‚Glauca’ (Pinus pumila ‚Glauca’) oraz sosnę pospolitą ‚Beuvronensis’ (Pinus sylvetris ‚Beuvronensis’).

Roślina wolnorosnąca […]

więcej »

Drodzy czytelnicy!

W tym tygodniu wykonaliśmy i  importowaliśmy do aplikacji MyGreenSpace 17 modeli roślin: brunery wielkolistne, kiścienie, głogowniki. Czyli to są rośliny charakterystyczne z ozdobnych i dekoracyjnych liści. Będą świetnie nadawały się do ciekawych i kontrastowych kompozycji roślinnych w ogrodach przydomowych,  pojemników oraz donic na tarasy i balkony.

Zobaczcie poniżej jak wyglądają te rośliny […]

więcej »

 

Prezentujemy niedawno wykonane i importowane do aplikacji MyGreenSpace modele roślin: głogowniki i kiścienie. Te zimozielone krzewy o zwartych pokrojach i o małych czy średnich rozmiarach idealnie nadają się do niewielkich ogrodów przydomowych, pojemników. Cechą charakterystyczną tych roślin są niesamowicie dekoracyjne liście, mieniące się wieloma kolorami w różnych porach roku.

Nazwa odmiany kiścienia wawrzynowego ‚Makijaż‚ […]

więcej »