Archiwum miesiąca: Wrzesień 2014

Znamy już wyniki głosowania na najlepszą rabatę zaprojektowaną przez odwiedzających nasze stoisko na wystawie Zieleń to Życie. 

I miejsce zajęła rabata nr 3 zaprojektowana przez p. Zuzannę Drapałę.                        Pozostałe projekty rabat możecie obejrzeć na naszej stronie na Facebook’u.

Pani Zuzanna otrzymuje od […]

więcej »

Praca w MyGreenSpace

Przez dnia 23 września 2014

Firma Cosmo Green Firma Usługowo-Projektowa mgr inż. Małgorzata Stuła poszukuje specjalistę ds. sprzedaży B2B ze znajomością j. niemieckiego do biura projektu MyGreenSpace we Wrocławiu.

 

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących warunków współpracy oraz długo- i krótkoterminowych kontraktów handlowych, przygotowanie ofert i warunków handlowych planowanie działań sprzedażowych, ich realizowanie […]

więcej »

Marzysz o pięknym ogrodzie? Szukasz sprawdzonego architekta krajobrazu i wykonawcy?

Zgłoś się do Nas, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej i sprawdzonej firmy, z którą zrealizujesz swoje marzenia o własnym ogrodzie

Odkryj więcej korzyści jakie daje dołączenie do społeczności MyGreenSpace.

Pozdrawiamy                         […]

więcej »

Przez najbliższe tygodnie będziecie mieli okazję lepiej poznać możliwości aplikacji MyGreenSpace.

Na naszym kanale na Youtubie co tydzień zostaną opublikowane tutoriale, które pomogą Wam poznać naszą aplikację i usprawnią posługiwanie się narzędziami dostępnymi w aplikacji.

Pierwszy tutorial dotyczy zakładania konta na profilu użytkownika indywidualnego oraz użytkownika biznesowego wraz z przedstawieniem paneli, które określają kierunki […]

więcej »

Polskie start-upy podbiją Niemcy

Przez dnia 16 września 2014

Są młodzi, mają świetne pomysły i już niedługo zaczną je wdrażać na niemieckim rynku.

Do wejścia na niemiecki rynek przygotowuje się pomysłodawczyni MyGreenSpace – wielofunkcyjnej platformy do projektowania ogrodów i innych terenów zieleni. Pomysł narodził się jeszcze podczas studiów, gdzie brakowało narzędzi do projektowania ogrodów, oraz z własnej potrzeby, ponieważ klientom zwykle niewiele mówią rysunki […]

więcej »

Znamy już wyniki głosowania na najlepszą okładkę pierwszego numeru magazynu MyGreenSpace, który ukaże się już wkrótce.

Najlepszy okazał się projekt nr 4.

 

Niestety nie udało nam się wyłonić zwycięzcy ze względu na niespełnienie przez głosujących wszystkich wymogów konkursu. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy:)

Już wkrótce będziecie mięli okazję zobaczyć pierwszy numer magazynu MyGreenSpace […]

więcej »

Wieża Pura Taman Ayun Mengwi, Bali (Indonezja)

Świątynia królewska radża Mengwi znana jako Pura Taman Ayun, to jedna z najważniejszych wież na wyspie Bali. Wieża zbudowana w 1634 roku przez króla dynastii Mengwi jest usytuowana na wyspie rzecznej. Pura Taman Ayun oznacza bowiem ‘wieżę ogrodową na wodzie’.

Wieża została wybudowana na tarasach, aby […]

więcej »

Już wkrótce publikacja pierwszego numeru magazynu MyGreenSpace, w którym będziecie mogli przeczytać o nowej jakości w projektowaniu ogrodów, podzielić się swoimi opiniami lub zainspirować się przy tworzeniu swojej własnej zielonej przestrzeni.

Możesz nam pomóc w przygotowaniu pierwszego numeru. Zagłosuj na najlepszą okładkę magazynu MyGreenSpace.

 

Co musisz zrobić:

1. Polub najlepszy według Ciebie projekt […]

więcej »

Kierunek: Afryka

Przez dnia 3 września 2014

Burj Khalifa Park Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Park Burj Khalifa został zaprojektowany przy nowoczesnym biurowcu na powierzchni 11 ha. Plan parku oparty jest na symetrii unikatowego pustynnego kwiatu o 3 płatkach, Hymenocallis (Ismena, Błonczatka).

Układ ścieżek prowadzi przez plac do wszystkich wejść na teren. Główne wejście jest otoczone palmami, fontannami wodnymi i starannie […]

więcej »

Prezentujemy cztery najlepsze projekty rabat zaprojektowane przez odwiedziających nasze stoisko na wystawie Zieleń to Życie.

 

Rabata nr 1,  Autorzy: Łubian & Dorotkiewicz

Rabata  nr 2,  Autor: Katarzyna Mirgos

Rabata nr 3,  Autor: Zuzanna Drapała

Rabata nr 4,  Autor: Irena Przybylska

Swoje głosy możecie oddawać na naszym fanpage’u na Facebook’u oraz w więcej »